sesli sohbet

İrfan Kangı’dan Tarık Papuççuoğlu esprisi


Onur Aldoğan’ın yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu okuyor’ filminin açılışında, Bebek’te bir kafede Şimdi yapıldı. Oyuncuların tam kadro stüdyoya, usta tiyatrocu Tarık Papuççuoğlu damgasını vurdu.

Set anılarından bahseden Pabuççuoğlu, rol arkadaşı İrfan Kangı’ya yat: Biz hep, otı, hiç çalışmadı. Mikrofonu İrfan Kangı “Seti yokken bile olsa çalışmak için değil, sadece omlet yemek için gelmek” için kullanılır.

Hızını alamayan İrfan Kangı, “Herkes o omlete bayıldı, seti olmayan sete geldi. 12’de seti olanlar da sırf kahvaltı yapmak için sabah 08.00’de geldi” dedi.

Filmin senaryosunu alan ve yönetmenliğini yapan Onur Aldoğan, tüm oyunculara teşekkür etti: bir iş oldu. Vodvil tarz bir komedi yaptık, bir tek müzik yoktu. Kalemimim bu iyi kişilerle buluşması beni mutlu etti.

Filmde’kapıcı Selo’ karakterine hayat veren Ersin Korkut, “Kapıcı ama öyle bir kapıcı değil, gözü rezidans olmakta olmakta bilinmez ki rezidanslarda kapıcı yok” herkesin kahkahalarıyla boğdu.

Çocuklarla anlatılanlarla aynı günkü gün boyunca anlatıldığı gibi; komşu, mahalleli ve akla gelmeyecek bir karakterin aynı gün içinde eve gelmesiyle tımarhaneye dönen ev çevresinde geçen bir durum komedisi.

Çekimleri tamamlanan, 3 Haziran da vizyona girecek filmde; Ersin Korkut, Tarık Pabuççuoğlu, Nazlı Tosunoğlu, Orçun Kaptan, İrfan Kangı, Murat Akkoyunlu, Uğur Serhan, Sinan Taşkan, Seda Demir ve Esra Sönmezer rol alıyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku