sesli sohbet

İstifa etmeyeceğini söyleyen Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş’tan yeni paylaşım üzerindeki bile çakma

Depremde yıkılan Rönesans Residence’ın müteahhidi ile ilgili sözleriyle tepki toplayan CHP’li Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın “Afrika’nın Prensi” paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.

abone

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın paylaşımı sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Lütfü Savaş’ın bu sabah CHP’den istifa ettiği iddia edilirken Savaş, “Bu hudut kasabasından son kez ayrılacağım” diyerek iddiaları yalanladı.

Fatih Sultan Mehmet’in hayatını konu alan Netflix belgeselinde kendisine danışılan ve rol alan Emrah Safa Gürkan, Lütfü Savaş’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımı alıntıladı.

kapıyı bile çalma

Lütfü Savaş, 16 Şubat’ta yaptığı paylaşımda, “Yaşadığımız deprem felaketinin ardından şehrimize katkılarından dolayı Afrika Özgürlük Prensi Jacob Ceasar’a teşekkür ediyorum.” Emrah Safa Gürkan, o fotoğraftaki kişinin şehzade olmadığını iddia ederek, üzerindeki üniformanın da sahte olduğunu sözlerine ekledi.

İşte Emrah Safa Gürkan’ın Lütfü Savaş’ın tweet’ine ‘Prens’ cevabı…

Büyük kıtanın prensi mi olacak?

‘Bu adam bir prens değil, ülkenin prensi olacak, tüm kıtanın değil! Bu, gece kulübü işletmeciliğinden müteahhitliğe geçen ilginç bir iş adamı… Üniformasına aldanmayın. Katkıda bulundu mu, katkıda bulunmadı mı bilmiyorum ama o Nijerya’nın kralı, bir oğlu var’ dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku