sesli sohbet

İYİ Parti’de Meral Akşener ikna oldu! Kılıçdaroğlu’nun adaylığı…

2023 seçimlerine 4 ay kalırken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı gündemdeki yerini koruyor. Ülke TV ekranlarında, CHP liderinin adaylığıyla ilgili dikkat çeken bir kulis bilgisi paylaşıldı.

Abone ol

Mehmet Acet’in yönetiminde  ‘Akşam Baskısı’ politika gündemine damga vuran gelişimleri ekrana taşımaya devam ediyor.

Ülke TV ekranlarında Melik Yiğitel, Zafer Şahin, Şamil Tayyar’ın katılımıyla gerçekleşen Akşam Baskısı’nda gene fazlaca konuşulacak kulis bilgisi paylaşıldı.

Chp İyi Parti’yi ikna etti!

Türk Medya Temsilcisi Melik Yiğitel, CHP’nin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı mevzusunda İYİ Parti’yi ikna ettiğini paylaştı.

İyi Parti ve CHP içinde Kılıçdaroğlu anlaşması

Üst düzey CHP’li yöneticiyle konuştuğunu belirten Yiğitel, ”Kemal Bey’in çatı adaylığı bitti. Bitti derken çatı adaylığı garantilendi. Benim konuştuğum şahıs, ”Tüm pürüzler giderildi. İYİ Parti ikna oldu.’ dedi. İYİ Parti’yi şu şekilde ikna etmişler. Tek bir cumhurbaşkanı yardımcısı ve yetkili. Diğerlerine cumhurbaşkanlığı yardımcılığı yok. Bakanlık var. Bu antak kalma İYİ Parti ile CHP içinde. Masada da sorun fazlaca çıkmaz diyorlar. CHP Kılıçdaroğlu’nun adaylığı mevzusunda Meral Hanım’ı büyük seviyede ikna etti.” ifadelerini kullandı.

Gözler 6’lı masanın 11’inci toplantısında!

Aday belirsizliğinin sürdüğü 6’lı masada gözler Cumhurbaşkanı adayının ele alınmasının beklendiği 26 Ocak evveliyatına çevrildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ev sahipliğinde gerçekleşecek olan toplantı ile 6’lı masa 11’inci kez bir araya gelmiş olacak.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku