sesli sohbet

Johnny Depp-Amber Heard duruşması canlı: Depp bir arkadaşına Heard’ın ‘çürüyen cesedi’ hakkında mesaj attı, mahkeme duydu


Johnny Depp’in arkadaşı Isaac Baruch, Amber Heard’ın hakaret davası sırasında kürsüde ağladı

Johnny Depp’in eski karısı Amber Heard’a açtığı milyonlarca hakaret davası Virginia’da devam ediyor. Mahkeme, aktörün kısmen işletme müdürü olarak da görev yapan kız kardeşi Christi Dembrowski’yi ve özellikle renkli ve duygusal tanıklıklar veren sanatçı arkadaşı ve komşusu Isaac Baruch’u dinledi.

Depp, Heard tarafından 2018’de yazılmış bir makale olduğunu iddia ediyor Washington post – kadınlara yönelik aile içi şiddet hakkında konuştuğu – eski kocası Depp’in bir tacizci olduğunu ima etti.

35 yaşındaki oyuncu oyuncunun ismini vermese de Depp’in avukatları, Heard’ın iddialarının 58 yaşındaki oyuncunun daha önce oynadığı rolleri üstlenmesini zorlaştırdığını söylüyor.

Depp gibi filmlerde oynadığı bilinmektedir. Karayip Korsanları, Sweeney Todd ve Charlie’nin Çikolata Fabrikası. Heard, aşağıdakiler de dahil olmak üzere başlıklarda yer aldı: su adamı ve Kızgın Sür.

Fairfax County’nin bölge adliyesindeki duruşma sırasında 50 milyon dolar (38.2 milyon £) tazminat talep ediyor. Bu arada Heard, 2017 yılında boşandığı Depp’e baş belası olduğu gerekçesiyle hakaret davası açtı.

Depp daha önce İngiltere’de İngiliz gazetesine açtığı bir karalama davasını kaybetmişti.Güneş Heard’in 2018 makalesindeki iddialarla ilgili.

1649936700

Depp’in arkadaşı, aktör ve karısının ‘sevgi dolu’ çift olduğu konusunda ısrar ediyor

bir arkadaşı Johnny Depp Depp ve eski karısına karşı açılan karalama davasının üçüncü gününde tanık olarak ifade verdi kehribar duydu.

Isaac Baruch, Fairfax, Virginia’daki Çarşamba (13 Nisan) günü ifade vermeye çağrıldı. Bay Depp’in kız kardeşi Christi Dembrowski’nin çapraz sorgusunun ardından kürsüye çıktı.

Bay Baruch, Bay Depp’i ilk olarak Florida’da gençken, gruplarda çalarken tanıdığını söyledi. Birkaç saat boyunca ifade verdi ve zaman zaman adliyedeki diğer kişilerin – Bay Depp ve Bayan Heard’ın da dahil olmak üzere – gülümsemelerine ve kahkahalarına neden olan renkli tanıklıklar verdi.

Clemence Michallon bildiriyor.

Oliver O’Connell14 Nisan 2022 12:45

1649934000

ICYMI: ‘bedeli ödemeye devam ediyorum’ diyor Heard

Cumartesi günü yaptığı açıklamada Heard, “iktidardaki erkeklere karşı sesini yükselten” bir kadın olmanın “bedelini ödemeye” devam ettiğini ve kendisini hayal kırıklığına uğrattığını ve Depp’in hayatının yeniden mahkeme önünde oynanacağını söyledi.

Cumartesi günü Heard, “Ona hiç isim vermedim” dedi. “Daha ziyade, iktidardaki erkeklere karşı konuşmak için kadınların ödediği bedel hakkında yazdım.”

Bedelini ödemeye devam ediyorum, ancak umarım bu dava sona erdiğinde hayatıma devam edebilirim, Johnny de öyle olabilir,” diye ekledi eski kocası için “her zaman sevgisini koruduğunu” söyledi.

Heard’in avukatları, muhtemelen, Heard’ın davadaki görüş makalesi nedeniyle duruşma sırasında sorumluluktan “bağışık” olduğunu iddia edecekler. Washington post kamuoyunu ilgilendiren bir konuydu.

2018 yılında yayınlanan makalenin başlığı şöyleydi: Cinsel şiddete karşı çıktım ve kültürümüzün gazabına uğradım. Bu değişmeli. Eski kocasının adını vermedi.

Oliver O’Connell14 Nisan 2022 12:00

1649930400

ICYMI: Depp’in ekibi mahkemede yapılan patlayıcı yeni cinsel saldırı iddialarına tepki gösterdi

Amber Heard, eski kocası Johnny Depp hakkında karalama davasının açılış argümanları sırasında patlayıcı yeni iddialarda bulundu.

Bayan Heard’ın avukatı Elaine Bredehoft, Depp’in Bay Heard’a bayılma sırasında içki şişesi kullanarak cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti.

Bayan Bredehoft iddiaları öne sürerken Depp gözle görülür bir şekilde şüpheci davrandı ve yorumlarından sonra başını “hayır” anlamında salladı.

Şimdi de oyuncunun ekibi “yanlış” iddialara yanıt olarak bir açıklama yayınladı.

“Bu hayali iddialar, Amber’in 2016’daki iddialarının başlangıcında hiçbir zaman öne sürülmedi ve ancak yıllar sonra, bir ‘cinsel şiddet’ mağduru olduğunu belirttikten sonra hakaret davası açıldıktan sonra avantajlı bir şekilde ortaya çıktı. Bir iftira davasında kelimeler anahtardır ve uygun bir şekilde, bu iddia ancak bundan sonra geldi. Bu, Amber’in ciddi bir toplumsal hareketi sömürmek için ustalaştığı ve kullandığı Hollywood şok değeri amacıyla zaman içinde değişmeye ve gelişmeye devam eden ayrıntılı, hatalı iddialarının bir modelini takip ediyor. Depp’in sözcüsü söyledi Bağımsız.

Oliver O’Connell14 Nisan 2022 11:00

1649926800

ICYMI: Depp’i içki şişesiyle cinsel tacizle suçladığını duydum

Amber Heard, 50 milyon dolarlık iftira davasının açılış konuşmaları sırasında eski kocası Johnny Depp hakkında patlayıcı yeni iddialarda bulundu.

Bayan Heard’ın avukatı Elaine Bredehoft, Bay Depp’in bayılma sırasında bir içki şişesi kullanarak Heard’a cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti.

Oliver O’Connell14 Nisan 2022 10:00

1649923200

ICYMI: Açılış konuşmaları – Avukatlar Amber Heard’ın ‘zorlayıcı bir yalancı’ olduğunu iddia ediyor

temsil eden hukuk ekibi Johnny Depp içinde karalama eski eşine dava kehribar duydu Bay Depp’in avukatları, Bayan Heard’ı, aktöre karşı yaptığı iddiaları kendi kariyerini ilerletmek için bir araç olarak kullanan, takıntılı ve kronik bir yalancı olarak resmederek açılış konuşmalarını yaptı.

Kendisini istismardan kurtulan kahraman biri olarak göstermek istediğini iddia ettiler.

Avukatlar ayrıca Bay Depp’in uyuşturucu ve alkol kullanımına dikkat çekti, ancak madde bağımlılığı sorununun Bayan Heard’a zarar verdiğini kanıtlamadığını savundu.

Oliver O’Connell14 Nisan 2022 09:00

1649919600

ICYMI: Hayranlar, yıldızlar ve bir yığın soru

Fairfax’tan Clémence Michallon’un bildirdiğine göre, Johnny Depp ve Amber Heard, Virginia’da kendilerine karşı açılan iftira davasının ilk gününde hazır bulundular.

Oliver O’Connell14 Nisan 2022 08:00

1649914803

Mahkeme, Johnny Depp’in Amber Heard’a ‘s****’ diye seslendiğini ve arkadaşına ‘çürüyen cesedi’ hakkında mesaj attığını söyledi.

13 Nisan Çarşamba günü bir ABD mahkemesi, Johnny Depp’in bir keresinde Amber Heard’a bir “s**t” dediğini ve bir arkadaşına yazdığı bir metinde onun “çürüyen cesedinden” bahsettiğini duydu.

Mesaj, Fairfax, Virginia’da Depp ve Heard aleyhine açılan karalama davasının bir parçası olarak okundu.

Günün tanıkları arasında, Heard’ın avukatı Elaine Bredehoft tarafından kendisine sorulan Depp’in uzun zamandır arkadaşı olan Isaac Baruch da vardı: Honda Civic?”

Baruch, mesajın görüntülendiği bir monitörü işaret etti ve şöyle dedi: “Evet. Eh, evet diyorum – burada görüyorum, çok açık, evet, söylendi. Yazıldı.”

Hikayenin tamamı Clémence Michallon’da

şakayık hirvani14 Nisan 2022 06:40

1649912400

Depp’in arkadaşı, aktör ve karısının ‘sevgi dolu’ çift olduğu konusunda ısrar ediyor

bir arkadaşı Johnny Depp Depp ve eski karısına karşı açılan karalama davasının üçüncü gününde tanık olarak ifade verdi kehribar duydu.

Isaac Baruch, Fairfax, Virginia’daki Çarşamba (13 Nisan) günü ifade vermeye çağrıldı. Bay Depp’in kız kardeşi Christi Dembrowski’nin çapraz sorgusunun ardından kürsüye çıktı.

Bay Baruch, Bay Depp’i ilk olarak Florida’da gençken, gruplarda çalarken tanıdığını söyledi. Birkaç saat boyunca ifade verdi ve zaman zaman adliyedeki diğer kişilerin – Bay Depp ve Bayan Heard’ın da dahil olmak üzere – gülümsemelerine ve kahkahalarına neden olan renkli tanıklıklar verdi.

Oliver O’Connell14 Nisan 2022 06:00

1649907008

Daha önce: Depp’in kız kardeşi, Heard’in ona ‘yaşlı ve şişman’ dediğini ve ailesinin evlilik yüzünden ‘yıkıldığını’ söyledi

Johnny Deppablası diyor kehribar duydu ona “yaşlı ve şişman” dediğini ve oyuncunun ailesinin onunla evliliğinde “yıkıldığını” söyledi.

Christi Dembrowski Depp’in aile içi şiddetle ilgili 2018 tarihli bir makalenin kendisi için yazdığını iddia ettiği Virginia’daki multi-milyon dolarlık karalama davasında ilk tanık olarak kürsüye çıkarken iddialarda bulundu. Washington post tacizci olduğunu ima etti.

Mahkemeye, Bayan Heard’ın ağabeyine “iyi davrandığını” gördüğü halde, “kibar olmadığını” da gördüğünü söyledi ve böyle bir yüzleşmenin ayrıntılarını verdi.

Oliver O’Connell14 Nisan 2022 04:30

1649901608

Mahkeme Elon Musk’a takıntılı olduğunu duyunca Depp sırıttı

Heard’ın avukatı Elaine Bredehoft, 11 kişilik sivil jüriye “Johny Depp’in Elon Musk’a takıntılı olduğunu” söylediğinde, aktör davanın açılış konuşmaları sırasında gülmekten boğuldu.

Oliver O’Connell14 Nisan 2022 03:00

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku