sesli sohbet

Kahramanmaraş’ta kaderin böylesi! Kızına hediye diye ‘mezar’ aldı

KAHRAMANMARAŞ’ta deprem enkazı altında kalan kişilerin yakınları beklemeye devam ediyor. Bir annenin kızından haber beklerken söyledikleri canını yaktı. Annenin 3 gün önce depremde yıkılan binada daire satın alıp kızına verdiği ortaya çıktı…

abone

Kahramanmaraş’ın Hayrullah Mahallesi’nde Şeyma Şimşek isimli genç kadın, 2 gün önce taşındığı Sabır Apartmanı’ndaki yeni evinin enkazı arasında kaldı. Enkazın üzerinde ağlayan annesi Nalan Şimşek, kızının canlı olarak çıkarılmasını bekliyor.

Evi 3 gün önce kızına verdiğini, kızının evde ancak 2 gece kalabildiğini anlatan yaslı anne, “Kızıma ev değil mezar aldım” dedi.

Nalan Şimşek, kızının özel bir bankada çalıştığını belirterek, “Evini 3 gün önce aldım. 2 gün önce taşındım. Depremden önce beni arayıp evi gösterdi. Bana sürpriz yaptığını söyleyerek sürpriz yapmak istedi.” Bana da bir yatak odası aldı. Duş alıp yatacağım dedi. Kızım kayıp, kızıma ev değil mezar aldım, almamalıydım” dedi.

Öte yandan Hayrullah mahallesinin drone görüntüleri yıkımın boyutunu gözler önüne serdi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku