sesli sohbet

Kırtasiyede iğrenç anlar güvenlik kamerasına takıldı itiraf etti serbest bırakıldı

FATİH’te 14 yaşındaki kız talebe, kırtasiye çalışanı tarafınca tacize uğradı. Yakınma üstüne gözaltına alınan kişi, çıkarıldığı mahkemede adli denetim şartıyla serbest bırakılırken rahatsız etme anları ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Abone ol

Vaka, 28 Aralık günü Fatih Seyyid Ömer Mahallesi’nde bulunan bir kırtasiyede meydana geldi. İddiaya bakılırsa, 14 yaşındaki kız talebe, okul çıkışında cadde üstünde bulunan bir kırtasiyeye girdi. İçeri girdikten bir süre sonrasında kırtasiye çalışanı yanına yaklaştı.

Kimsenin içeride olmadığı sırada kız öğrenciye sarılmak ve kız öğrenciyi öpmek suretiyle rahatsız etme etmeye başladı. Ortalama 45 dakika devam eden tacizin arkasından bir alan kişi içeri girdi. Müşteriyi gören şüpheli, hiçbir şey olmamış benzer biçimde davranmaya devam etti.

Genç kız durumu ailesine söyledi

Kırtasiyeden çıkan genç kız, evine giderek durumu ailesine söyledi. Genç kızın ailesi durumu polis ekiplerine bildirdi. Rahatsızlık şüphelisi A.S., polis ekipleri tarafınca gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli, adliyeye sevk edildi.

İtiraf etti, serbest kaldı

Şüpheli A.S., ifadesinde kırtasiyeye giren genç kızı tanımadığını ve adını bilmediğini söylemiş oldu. İlk ilkin genç kızın kendisine sarıldığını iddia eden şüpheli, hemen sonra öptüğünü itiraf etti. Rahatsızlık şüphelisi A.S., adli denetim şartıyla serbest bırakıldı.

Rahatsızlık anı kamerada

Yaşanmış olan vaka kırtasiyede bulunan güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, kız öğrenciye sarılan kırtasiye çalışanının tacizde bulunmuş olduğu görülüyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku