sesli sohbet

Kredi kartı borçlarınızı hazine devralacak!

28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur seçimlerden kısa bir süre önce Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, vatandaşların cep telefonlarında biriken kredi kartı borçlarıyla ilgili bir kısa mesaj gönderdi.

Mesajda, “Erdoğan’ın ekonomik bunalım nedeniyle bankalardan kredi kartı borçlarınızı devlet hazinemiz üstlenecek” yazıyordu.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği kısa mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Vatandaş, Harç ev borcunuzu güçlendirmeye çalıştığınızı biliyorum. Ben iktidara gelir gelmez kişisel kredi kartı borçlarınıza kalıcı çözüm bulacağım. Erdoğan’ın yol açtığı ekonomik bunalım nedeniyle devlet hazinemiz bankalardan kredi kartı borçlarınızı devralacak.

Kredi kartı borcunuzun faizi tamamen sıfırlanacak ve anapara 36 ay taksitle ödenecektir. Böylece yüzbinlerce vatandaşımız bu yükün altında ezilmekten kurtulacak, rahat bir nefes alacak ve borç bataklığından evleri yıkılmayacak.

Unutmayın, 28 Mayıs seçimi ülkedeki ağır borçtan kurtulmak veya borca ​​batmak için yapılan bir referandumdur!

Vatanını sevenler sandığa gelsin.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku