sesli sohbet

Meral Akşener’den Cihan Paçacı yorumu: Defalarca uyardım

Cihan Paçacı’nın istifasını 6’lı masada liderlerle konuşan İyi Parti lideri Meral Akşener’in “Parti yöneticilerini münakaşa yaratacak açıklamalardan kaçınmaları mevzusunda onlarca kere uyardım” söylediği öğrenildi.

Abone ol

Karşıcılık kanadında adaylık mücadelesi hız kesmeden sürüyor. Son olarak İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, yapmış olduğu açıklamalarla gündeme gelmiş, açık bir halde Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıkmıştı.

Paçacı, kendi partisindeki eğilimin Ekrem İmamoğlu’ndan yana bulunduğunu, Kılıçdaroğlu’nun adaylık mevzusunda diretmesi halinde İyi Parti’nin kendi adayını çıkarabileceğini ifade etmişti..

Bu açıklamaların peşinden Paçacı, çekilme ettiğini duyurdu..

Üstelik bu çekilme, 6’lı masanın İyi Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen 11’inci toplantı esnasında oldu.

Gazeteci Zafer Şahin’in CNN Türk canlı yayınında verdiği kulis bilgisine gore, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti yöneticilerini bu mevzu hakkında onlarca kere uyardı.

“Defalarca uyardım, istifasını kabul ettim”

Akşener’in toplantı esnasında masadaki liderlere Cihan Paçacı’nın istifası hakkında ise şu ifadeleri kullandığı öğrenildi:

“Parti yöneticilerinin münakaşa yaratacak açıklamalardan kaçınmaları gerekir. Bu uyarıyı onlarca kere yaptım. Cihan beyin açıklamalarını da bu çerçevede değerlendiriyorum, istifasını kabul ettim.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku