sesli sohbet

Moto kurye yetki belgesi nasıl alınır

Moto Kurye Yorumları

Moto Kurye hizmetleri günümüz dünyasında çok önemli bir yere geldi. Artık oturduğunuz yerden çok uygun fiyatlara ilden ile veya aynı şehirde başka bir semte kargonuzu göndermek için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Örneğin İstanbul’da yaşıyorsunuz ev başka bir semtte oturan yakınınıza veya sevdiğinize acil kurye ile gönderinizi gönderebilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlarla.

 

Moto kurye ekipleri garantili şekilde gönderinizi bulunduğunuz adresten alarak hızlı ve seri bir şekilde sizin belirlediğiniz adrese göndermekle yükümlüdür. İstanbul kurye hizmetleri kapsamında taşınan ürün ve belgelerin güvenliğinden Acil kurye ekibi sorumludur. Güvenle ve süratle moto kurye ekibimiz gönderinizi iletir.

 

İstanbul kurye olarak sorumluluklarımızın farkındayız ve bizim işlerimizi daha iyi yapmamıza sebep olan yorumlarınız bize güç vermektedir.

 

Moto kurye yetki belgesi nasıl alınır?

Moto kurye yetki belgesi alabilmek için MYK’nın bünyesinde olan kurumlardan birine gerekli evraklarla başvuru yapmanız gerekmektedir. Ardından yapılacak olan sınavda mesleki yeterliliğiniz sınanır ve 100 üzerinden en az 70 puan alan adaylar teorik sınava katılmaya hak kazanır.

 

Sizden gelen bazı yorumlar;

Canan T. : Daha düne kadar kargo işlerini ismi duyulan reklam veren firmalar tarafından yapıldığını düşünüyordum. İstanbul içinde başka bir semte kargom vardı ve internette gördüğüm moto kurye servisini aradım. Dakikalar içerisinde geldiler ve gönderimi yine aynı gün içerisinde teslim ettiler. Teşekkürler İstanbul kurye…

 

Muzaffer H. : Acil kurye diye çok duyardım ama bu kadar seri bir şekilde teslim süreleri olduğunu bilmiyordum.

 

Sadık R. : Moto kurye ekipleri harika. Tavsiye ederim. Hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmet sağlıyorlar. Şimdiye kadar çalışma fırsatınız olmadıysa bugün başlamak için harika bir sebebiniz var.

 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku