sesli sohbet

Oscar’lı yapımcı Will Packer, Chris Rock’ın Will Smith’in görevden alınmasını istemediğini söyledi


Ama Smith olarak – kızdırdı Rock’ın Smith’in karısı hakkında söylediği bir şakaJada Pinkett Smith – Rock’la yüzleşmek için sahneye çıkmadan önce seyircilerden müstehcen bağırdı, Packer bunun gerçek olduğunu anladı.
Packer, “Will’in sahnede böylesine sert bir şekilde bağırdığını gördüğümde kalbim yerinden fırladı” dedi. ABC’nin “Günaydın Amerika” TJ Holmes’a anlattı Cuma günü yayınlanan özel bir röportajda. “Ve sadece ‘Oh hayır. Oh, hayır. Böyle değil’ diye düşündüğümü hatırlıyorum.”
Olaydan hemen sonra, Akademi liderleri Smith’ten ayrılmasını istedi yayıncısı aracılığıyla, ancak reddettiğini söyledi. Packer’a Smith’in fiziksel olarak uzaklaştırılmak üzere olduğu söylendi ve o, sahadaki Akademi liderlerine gitti ve onlara Rock’ın bunun olmasını istemediğini söyledi, yapımcı Cuma günü “GMA” dedi.

Packer, “Rock, kötü bir durumu daha da kötüleştirmek istemediğini açıkça belirtti” dedim. “Bu Chris’in enerjisiydi. Sesi misilleme değildi, tonu agresif bir şekilde kızgın değildi ve bu yüzden Rock’ın o sırada istediğini savunuyordum, o zaman Will Smith’i fiziksel olarak ortadan kaldırmak değildi.”

Sahne karşılaşması yapımcıyı ‘harap’ bıraktı

İlk kez Oscar kazanan yapımcı, Smith’in Rock’ı tokatlamasını izlerken “hiç o anda hissettiğim kadar harap hissetmemişti”, dedi Packer ve ardından Smith’in kendisine gerçekten vurduğunu doğrulamak için sahneden çıkarken Rock’a koştu.

Packer, “‘Sana gerçekten vurdu mu?’ dedim” dedi. “Ve bana baktı ve ‘Evet’ dedi. Sadece Chris Rock’ın yapabileceği gibi ‘Muhammed Ali’den bir yumruk yedim’ diyor. Hemen şaka modundaydı, ama hala şokta olduğu söylenebilirdi.” Smith, ünlü boksörü 2001 yapımı “Ali” filminde canlandırdı.

Packer, gösterinin tokat noktasına kadar iyi gittiğini söyledi ve Rock’ın gösterinin geri kalan kısmını kurtarmaya yardım etmesine yardımcı olduğunu söyledi.

Packer, “Chris, anı böylesine zarafet ve azim ile ele aldığı için gösterinin devam etmesine izin verdi” dedi. “Chris yoluna devam ettiği için kategoriyi tamamladı. [best documentary]kupayı ona verdi [winner] Questlove – gerçekten anlarının çalındığını hissettiğim başka biri – bize, yapmaya çalıştığımız şey olan şovu devam ettirmek için bir şekilde lisans verdi.”

Los Angeles Polis Departmanı memurları kısa süre sonra Packer’ın ofisine geldi, “GMA” dedi ve Rock’a “Bu pil” dedi ve o gece Smith’i tutuklamaya hazır olduklarını söyledi.

Packer, “Gidip onu alacağız. Hazırız. Onu hemen şimdi almaya hazırız. Suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Onu tutuklayabiliriz” dedi. “Onlar konuşurken, Chris… bu seçenekleri çok hafife alıyordu. ‘Hayır, ben iyiyim’ diyordu. O, ‘Hayır, hayır, hayır’ gibiydi.”

Smith’in Rock’ı tokatladıktan sonra ‘Kral Richard’ anları için en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmasının ayakta alkışlanmasıyla ilgili tartışmalar yaşandı.

Ancak Packer, farklı bir bakış açısına sahip olduğunu ve insanların Smith’i kutladığına inandığını söyledi, az önce yaptığı eylemi değil.

Packer, “Bence o odadaki insanlar tanıdıkları biri için ayağa kalktılar” dedi. “Kim akrandı, kim arkadaş, kim kardeşti, o anda gördüklerimizin tam tersi olmak için otuz yılı aşan uzun bir kariyere sahip.”

Smith Rock’tan kamuoyu önünde özür diledi ertesi gün sosyal medya üzerinden Yapımcı, Smith’in ertesi sabah Packer’a ulaştığını, özür dilediğini ve utandığını dile getirdiğini söyledi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku