sesli sohbet

Özgür Demirtaş ile Hacı Yakışıklı birbirine girdi! O yaladığın kimin ayakkabısı?

Ekonomist Özgür Demirtaş, CHP’li Abdullatif Şener’i övdü. Akit Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı, Demirtaş’ı eleştirdi. Demirtaş, “Hacı bey ona hepimiz ayakkabı yalamayı sevmiyor desek?” diyince Hacı Yakışıklı, “O elindeki Abdüllatif Şener’in ayakkabısı mı?” diye sordu…

Abone ol

AK Parti Milletvekili Şenel Yediyıldız’ın “Tayip Ağabey’in ayakkabılarını ellerimizle yalamamız lazım” sözleri Twitter’da yeni bir kavgaya niçin oldu. Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile Akit gazetesi Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı birbirine girdi.

Abdüllatif Şener’i öve öve bitiremedi!

Özgür Demirtaş, peş peşe beğenmiş olduğu siyasetçilerle ilgili paylaşımlar yapmış oldu. Demirtaş’ın beğenmiş olduğu adlardan birisi de CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener’di. Şener için, “Benim sevdiğim bir elimin parmaklarını geçmeyen üç beş siyasetçiden biri. Nedenlerim net” deyip sebepleri şu şekilde sırladı:
1) GÜCÜ en zirvede bıraktı.
2) Yatları, Yalıları, Katları olabilecekken bakanlığı ben yolsuzluk olan yerde duramam diye elinin tersi ile itti.
3)Son aşama mülayim biri.
4)Dini siyasete alet etmiyor.
5)Dindarlıkla Siyasal Dinciliği birbirinden ayırabiliyor.
6)Sakinliğini hep koruyor.
7)Birleştirmeye kıymet veriyor.
8)Güce TAPMIYOR
Hepsi de bu ülkede NADİR görünen özellikler Kamu yönetiminde söz sahibi olmasını dilerim.”

Hacı Yakışıklı’ya ‘yalama’ cevabı vaka

Bunun üstüne Akit TV Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı, “Özgür Demirtaş; “Abdüllatif Şener gücü zirvede bıraktı” demiş! Doğal ki! “Cumhurbaşkanı talibi gösterilmeyince sırtını dönerek gitti” diyecek değil ya!” diyerek Özgür Demirtaş’a taş attı. Özgür Demirtaş’ın cevabı ise “Hacı bey ona hepimiz ayakkabı yalamayı sevmiyor desek?” karşılığını verdi.

O elindeki Abdüllatif Bey’in ayakkabısı mı?

Hacı Yakışıklı da “Özgür Bey, Abdüllatif Şener’i epey övdünüz. Size mikrofon uzatılınca, “Bana karne hediyesi olarak alarm takılı et aldı” der misiniz? Yakışır fakat.. O elinizdeki Abdüllatif Bey’in ayakkabısı mı?” diye sordu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku