sesli sohbet

Pakistanlı doktorun 3 karısı 60 çocuğu var!

Pakistan’da yaşayan bir hekim 60. çocuğunu kucağına aldı. Toplamda üç karısı olan Mohammad Khilji dördüncü eşi almak istiyor. Evinde hasta muayene ederek para kazanan hekim ülkede artan enflasyon sebebiyle geçim sıkıntısı yaşadığını söylemiş oldu.

Sardar Jan Mohammad Khan Khilji (50) adındaki hekim kısa süre ilkin 60. çocuğunu kucağına aldı. (*3*)Toplamda üç karısı olan adam hem daha çok eş hem daha çok çocuk istiyor.

Dördüncü evlilik için çevresine başvuran hekim, “Tüm arkadaşlarımdan yardım istedim” dedi. Rekora koşan adam oğluna Haji Khushhal Khan adını verdi. 

Tüm ailesini aynı çatı altında görmekten mutluluk duyacağını belirten hekim Khilji, daha çok kız çocuğu istediğini söylemiş oldu. 

(*3*)Mahalli basında yer edinen haberlere gore doktorun üç karısı da daha çok çocuk doğurmak istiyor.

Ülkede artan enflasyon sebebiyle geçim sıkıntısı yaşadığını söyleyen 60 çocuklu baba, “Şeker, yağ ve ekmek dahil her şeyin fiyatı arttı” diye konuştu. 

Ailesiyle gezmekten keyif alan hekim, sayı çokluğu sebebiyle istediği benzer biçimde gezi edemediğini belirtti.

Sardar Jan Mohammad Khan Khilji, “Devlet bana bir otobüs verirse tüm çocuklarımı Pakistan’da kolayca gezdirebilirim” dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku