sesli sohbet

Prens William’a kahvaltıda üç sosis Prens Harry’e sadece iki sosis veriliyordu

İngiliz Kraliyet Ailesi’ni reddeden ve ABD’ye yerleşen Prens Harry’nin eski uşağı Paul Burrell, “Prens William’a kahvaltıda üç sosis verilirken Prens Harry’e sadece iki sosis veriliyordu.” dedi.

Abone ol

Prens Harry’nin otobiyografik eseri “Yedek”, piyasaya sürüldü.

Tam 20 milyon dolar telif kazanan Prens Harry, kitabında reddettiği ve kavgalı konuma düşmüş olduğu İngiliz Kraliyet Ailesi’ni yerden yere vurdu.

Daha ilkin abisi William tarafınca darp edildiğini ve kendisinin “Prens William’ın başına bir şey gelirse organ nakli yapılması için” dünyaya getirildiğini iddia eden Prens Harry’nin kitabı şimdiden on binlerce kopya sattı.

Bir Kraliyet Ailesi iddiası ise, Buckingham Sarayı’nın eski uşağı Paul Burrell’den geldi.

“Prens Harry’e kendisini değersiz hissettirdiler”

Prens Harry ve Prens William’ın çocukluğu döneminde uşaklık meydana getiren Paul Burrell, şu ifadeleri kullandı: “Bir dadı vardı, Prens William’ın kahvaltı tabağına üç sosis koyardı. Prens Harry’nin tabağına ise iki tane… Harry başını kaldırdı ve şu şekilde dedi: ‘O niçin üç tane alıyor?’ ve Dadı şu şekilde yanıtladı: ‘William’ın daha fazlaca besine ihtiyacı var. Büyüyünce kral olacak, daha fazlaca gelişmesi lazım.’ Prens Harry ve Prens William arasındaki gerilimin ta o zamanlara dayandığını söyleyebilirim. Prens Harry’e kendisini değersiz hissettirdiler.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku