sesli sohbet

Priyanka Chopra ve Nick Jonas Ebeveyn Olarak İlk Bayramlarını Kutluyorlar


Priyanka Chopra ve Nick Jonas bu yıl fazladan bir “aydınlatılmış” Holi kutlaması vardı.

Evli çift bu hafta Hindu bayramını Los Angeles’taki özel bir evde kutladı. Baharın gelişini karşılayan Renkler Festivali’ni ebeveynler olarak ilk kez kutluyorlar. Şenlikler, törenlerin düzenlendiğinin açıklanmasından yaklaşık iki ay sonra gerçekleşti. ilk bebeklerini karşıladı bir vekil yardımıyla. Birden fazla çıkışa göre, onlar bir kızın ebeveyni.

İkisi henüz çocuğun fotoğraflarını paylaşmadı ve ayrıca bebeğin resimlerini Holi kutlamalarından yayınladıkları bir resim koleksiyonuna dahil etmemeyi seçti.

Priyanka, Instagram’da “Dünyanın bu kadar korkutucu hissettiği bir zamanda biraz neşe bulabilmek çok büyük bir nimet” dedi. “Herkese mutlu bayramlar. Arkadaşlarımıza ve ailemize desi’nin yaptığı gibi holi oynadığınız için teşekkür ederiz! Kutsanmış hissediyorum. #photodump #happyholi #goodoverevil #festivalofcolors.”

Aktris tarafından yayınlanan görüntüler arasında, Nick’in yüzünün her tarafına bulaşmış renkli pudra ile öpüştüğü sevimli bir video var.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku