sesli sohbet

Rus nükleer silahları, Belarus’ta depolanacak

Belarus Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Belarus Savunma Bakanı Viktor Hrenin ile Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Minsk’te ikili görüşme gerçekleştirdi. Askeri liderler, askeri-politik durumu ve savunma bakanlıkları arasındaki askeri-teknik işbirliği konularını görüştüler. Rusya’nın stratejik olmayan nükleer silahlarının Belarus Cumhuriyeti topraklarındaki özel bir depolama tesisinde depolanması prosedürünü tanımlayan belgeler imzalandı.

“BATI BASKI RUSYA VE BELARUS”

Belarus Savunma Bakanı Hrenin, görüşmeye ilişkin yaptığı açıklamada, Batı’nın Rusya ve Beyaz Rusya’ya “benzeri görülmemiş bir baskı” uyguladığını belirterek, “Batı, hedeflediği tüm alanlarda hem Belarus Cumhuriyeti’ne hem de Rusya Federasyonu’na benzeri görülmemiş bir baskı uyguluyor” dedi. ülkelerimizin ulusal güvenliğini sağlamada.. Bu koşullar altında Belarus Cumhuriyeti, doktrin belgelerimizdeki yükümlülüklerin güçlendirilmesi ve derinleştirilmesi yoluyla Rusya Federasyonu ile askeri alanda stratejik ittifak ilişkilerinin daha da geliştirilmesiyle ilgilenmektedir. ikili etkileşim.

Kaynak: DHA

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Brexit İngiltere'ye fatura edildi!Brexit İngiltere’ye fatura edildi!
'Anket yaptık' diyerek anlattı: İkinci turda tablo…‘Anket yaptık’ diyerek anlattı: İkinci turda tablo…
    AK Parti'den Özdağ'ın destek açıklamasının ardından ilk açıklama! AK Parti’den Özdağ’ın destek açıklamasının ardından ilk açıklama!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku