sesli sohbet

Şahan Gökbakar, canlı yayında tırnak kesen Hakan Bayrakçı ile fena dalga geçti!

Komedyen Şahan Gökbakar, CNN Türk’ün canlı yayınında diğer konuklar konuşurken cebinden tırnak makası çıkarıp tırnaklarını kesen anketör Hakan Bayrakçı’ya ağır hakaretlerde bulundu. Gökbakar, “Kendine iyi bak; Hakan Bayrakçı tırnaklarını kesiyorsa Akif Orhan Kaypak gibi ben de dışlanamam” diyerek çektiği videoyu paylaştı.

CNN Türk Televizyonu’nda Ahmet Hakan’ın sunduğu ‘Tarafsız Bölge’ programında SONAR Araştırma Şefi Hakan Bayrakçı tırnaklarını kesti, Bayrakçı özür diledi. Bayrakçı, “Canlı yayından hemen önce ellerime ve parmaklarıma bulaşan sıcak sıvı ağdanın yarattığı acıyı gidermek ve özel durumu ortadan kaldırmak için yayında yaptığım konuşmadan dolayı özür dilerim” dedi.

Şahan Gökbakar, Instagram hesabından “Canlı Kişisel Bakım?????? Hakan Bayrakçı tırnaklarını kesiyorsa ben Akif Orhan Kaypak gibi dışlanamaz mıyım???” Notuyla paylaştığı videoda Bayrakçı hakkında espriler yaptı. Krokide CNN Türk yayınına katılan “Akif Orhan Kaypak” karakteri dişlerini fırçaladı ve ayak tırnaklarını kesti.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku