sesli sohbet

Ses kayıtları ortaya çıktı! Böyle vicdansızlık görülmedi: Enkaz altındaki vatandaşı arayıp dalga geçtiler!

Türkiye 9 saat arayla 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde depremler yaşarken sosyal medyada dolaşan görüntüler olay yarattı. Hızla yayılan ses kaydında, enkaz altında yardım bekleyen vatandaşı bir grup arayarak AFAD ekibinden olduklarını söyleyerek alay ettiler. Ne zaman kaydedildiği bilinmeyen ses kaydı büyük tepki topladı.

Kahramanmaraş’ta 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde iki deprem 10 ilde etkili oldu. Çevre illerde çok sayıda bina yıkılırken vatandaşlar harabe halinde kaldı. Tüm Türkiye yıkılan binalardan sağ kurtulanlara yardım etmek için seferber olurken, ekipler zamana karşı yarışır. Bölgede artçı sarsıntıların devam etmesi nedeniyle çalışmalar güçlükle devam ediyor.

Sosyal medyadaki ses kaydı büyük tepki çekti
Ekipler tüm risklere rağmen çalışmalarına ara vermeden devam ederken, sosyal medyada yayınlanan bir ses kaydı olay yarattı.

Enkaz altındaki vatandaşı arayıp dalga geçtiler.
Enkaz altında yardım bekleyen vatandaşı arayan bir grup, AFAD ekibi kılığına girerek enkaz altında kalan depremzedelerle dalga geçti.

Yardım bekleyen vatandaşa bağırmak isteyen grubun kahkahaları büyük tepkiye neden oldu.

Skandal ses kaydı sosyal medyada gündem olurken, kaydın ne zaman yapıldığı ve gerçek olup olmadığı bilinmiyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku