sesli sohbet

Sevgilisini külotlu çorapla öldürmüştü şarkıcı Seçil olayında flaş gelişme! Meğer..

İstanbul’da, eski adam arkadaşı Semih Sevim’i başına vurduktan sonrasında külotlu çorapla boğarak öldüren şarkıcı Seçil Ziraatçi’nin işlediği cinayetle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Soruşturma kapsamında, yönetmen Mustafa Nebi Filik’in de ifadesinin alındığı öğrenildi.

Abone ol

Türkiye’nin gündemine oturan Seçil Ziraatçi’nin işlediği cinayette yeni bir gelişme yaşandı. Edinilen bilgiye bakılırsa soruşturma kapsamında yönetmen Mustafa Nebi Filik de cinayetle ilgili ifade verdi.

HaberTürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine bakılırsa; İstanbul Şişli’de, eski adam arkadaşı Semin Sevim’i öldüren ve cesedi babasıyla beraber Sancaktepe’de ormanlık alana atan şarkıcı ve model Seçil Ziraatçi’nin dosyasıyla ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun hususi haberine bakılırsa katliam dosyası kapsamında yönetmen Mustafa Nebi Filik’in de ifadesi alındığı ortaya çıktı.

O isme ulaşıldı

Semih Sevim’in cesedinin bulunmasından sonrasında emek harcama icra eden İstanbul İl Alay Jandarma Komutanlığı ekipleri, cinayeti eski kız arkadaşı Seçil Ziraatçi’nin işlediğini belirlemişti. Vakayla ilgili incelenen tüm bağlantılar kapsamında yönetmen Mustafa Nebi Filik’in de ismine ulaşıldı.

Seçil Ziraatçi evinde kalmış

Yönetmen Filik’in, hem Seçil Ziraatçi’yi hem de öldürülen Semih Sevim’i tanımış olduğu ortaya çıktı. Jandarma ve savcılıkta ifadesi alınan Filik, Seçil Ziraatçi’yi tanıdığını söyleyerek, “Seçil bir dönem Şişli’deki evimde kaldı. Evimin bir odasını kiraladı. Hemen sonra ben ayrıldım. O tek başına kalmaya başladı” dedi.

Semih ilk onun yanına gitmiş

Semih Sevim’i, Seçil’in aracılığı ile tanıdığını belirten Filik, “Aralarındaki husumetten bilgim vardı. Hatta aralarındaki bir dosyada Seçil lehine tanıklık ettim” söylediği öğrenildi. Semih’in yeğeniyle 24 Aralık günü kendi ofisine geldiğini özetleyen Filik, “Burada oturduk. Semih bana kendisini yanlış tanıdığımı söyleyerek fena bir insan olmadığını belirtti. 24 Aralık 2022 ile 27 Aralık 2022 arası benim ofisimde kaldı” dedi.

Yönetmen Mustafa Nebi Filik, Semih’i son olarak 28 Aralık akşamı gördüğünü belirterek, “Semih akşam saatlerinde ‘Seçil’in yanına gidiyorum’ diyerek yanımdan ayrıldı. Tekrar haber alamadım. Kendisine ulaşmaya çalıştım. Çantası benim ofisimde kalmıştı. Telefonla kendisini aradım telefonu kapalıydı” dedi.

Ne bıçak ne de tabanca vardı

Bigün sonrasında Semih’in akrabasının kendisini aradığını ifade eden Filik, Semih’e ulaşamadıklarını söylediklerini belirtti. Kendisi de, Semih’in son olarak Seçil’in evine gittiği söylediğini özetleyen Filik, “Jandarma ofisime erişince Semih’in vefat ettiğini duydum. Semih yanımda bulunmuş olduğu süre içinde ve ayrılmış olduğu sırada üstünde tabanca yada bıçak görmedim” dedi.

Seçil Ziraatçi, verdiği ifadesinde Semih Sevim’in vaka günü kendisine bıçak çektiğini iddia etmişti.

Ne olmuştu?

Semih Sevim, Tokat’tan 23 Aralık günü İstanbul’a geldi. Eski sevgilisi Seçil Ziraatçi ile barışmak için 26 Aralık günü çiçekle evine gitti. Sadece Sevim, Ziraatçi tarafınca içeri alınmayarak gönderildi. Ziraatçi o anları da videoya aldı. 27 Aralık günü Seçil ve Semih’in mahkemelik oldukları mevzuyla ilgili davaları görüldü ve mahkeme nisan ayına ertelendi.

28 Aralık akşamı Semih Sevim, Seçil Ziraatçi ile konuşmak için evine gitti. Vaka bu tarihte meydana geldi. Ziraatçi’nin iddiasına bakılırsa, kendisine hücum etmek isteyen Sevim’in kafasına ilkin sopayla vurup sonrasında külotlu çorapla boğarak öldürdü.

Ziraatçi, Sevim’in üstündeki kimlik ve cep telefonunu parçalayarak attı. Çağırdığı babası C.Ç. ile beraber Sevim’in cesedini Sancaktepe’de ormanlık alana attı. Sevim’in ailesi Semih’e ulaşamayınca 30 Aralık günü Tokat’ta yitik başvurusunda bulunmuş oldu. Semih’in cansız bedeni, 1 Ocak’ta bulunmuş oldu. Kimliği meydana getirilen parmak izi incelemesi sonrasında, 3 Ocak günü belirlendi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku