sesli sohbet

Suudi kız kardeşlerin sır ölümü: İki ayrı odada cesetleri bulundu

Suudi kız kardeşlerin sır ölümü: İki ayrı odada cesetleri bulundu – Dünyadan Haberler

Suudi kız kardeşlerin sır ölümü: İki ayrı odada cesetleri bulundu

Avustralya’nın Sidney kentinde 7 Haziran tarihinde kiraladıkları evin ayrı odasında çürümeye başlamış cesetleri bulunan 2 Suudi kız kardeşin kimlikleri belirlendi ancak ölüm sebepleri gizemini koruyor.

Suudi Arabistanlı kız kardeşlerin dört hafta boyunca kirayı ödememesi ve postalarının birikmeye başlamasının ardından, apartman yöneticisi polise durumu bildirdi.

Polis 7 Haziran’da eve girdiğinde 24 yaşındaki Asra Abdullah Alsehli ve 23 yaşındaki Amaal Abdullah Alsehli’nin cansız bedenlerini ayrı odalarda buldu.

Daireye herhangi bir zorla giriş belirtisi olmamasına ve genç kızların bedeninde yara izine rastlanmamasına rağmen polis, kardeşlerin ölümünü ‘şüpheli’ olarak kayıtlara geçirdi.

5 SENE ÖNCE GÖÇ ETMİŞLER

The Sun gazetesinde yer alan habere göre Alsehli kardeşler, 2017 yılında Avustralya’ya göç etti.

Yerel basın ise kardeşlerin aileleriyle nadir iletişime geçtiğini ve polislerin akrabalarına ulaşmakta zorlandığını aktardı.

Polisin, kız kardeşlerin ne işle uğraştıklarına ya da maddi durumlarına yönelik herhangi bir resmî açıklaması yok ancak 38 bin dolarlık lüks bir araca sahip oldukları ve kardeşlerden birinin Avustralya’da işyeri sahibi olduğu aktarıldı.

ABD'de maymun çiçeği alarmı: Vaka sayısında ilk sıraya yükseldi ABD'de maymun çiçeği alarmı: Vaka sayısında ilk sıraya yükseldi

ABD’de maymun çiçeği alarmı: Vaka sayısında ilk sıraya yükseldi

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku