sesli sohbet

Türkiye Komünist Partisi’nin (TKP) yardım kolisinden bakın ne çıktı! Gören çok duygulandı

KAHRAMANMARAŞ merkezli iki büyük depremde yerle bir olan 10 ilde depremzedelere yardım akmaya devam ediyor. Türkiye Komünist Partisi’nin (TKP) Adıyaman’daki depremzedelere gönderdiği yardım paketinden başörtülü kadınlara başörtüsü çıktı.

Milli Görüş’ün gençlik örgütü AGD’nin Adıyaman Yardım Lojistik Merkezi’ne TKP’li bir paket ulaştı. Eşarplar, Adıyaman’ın ihtiyaç sahibi kadınlarına ulaştırılmak üzere kolyeye takıldı. Paketin üzerinde büyük harflerle “geçmiş olsun” yazıyordu. Paketi gönderen kişinin adresi Türkiye Komünist Partisi idi.

Bu insani bir değer…

TKP’nin Adıyaman’daki depremzedelere gönderdiği kolilerdeki başörtüsü, başörtüsü taktığı için takdir topladı. Milli Görüş Kuruluşları (Milko) Adıyaman Deprem Bölgesi Koordinatörü İsmail Mansur Özdemir, “Adıyaman Lojistik depomuza gönderilen kolilerdeki koliyi görünce kendileri açmak zorunda kaldılar” dedi. İnsan olarak çok değerli bulduk” dedi.

Kadın müminlerimize teslim edilen emanetler

Yazar İsmail Mansur Özdemir, TKP’ye şu ifadelerle teşekkür etti: “Türkiye Komünist Partisi’nin Adıyaman’daki dostları tarafından MGV ve AGD’nin lojistik deposuna bir koli gönderildi. Kolide Mümin ve Almohad Adıyaman halkı için başörtüsü var. . Emanetler yerlerine ulaştı ve mümin kadınlarımıza teslim edildi. , teşekkür ederiz.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku