sesli sohbet

Twitter’da 15. ifşa! Şoke eden Biden detayı

Twitter eski yönetiminin yazışmalarını içeren yeni belgeler yayımlandı. Yazışmalarda, ABD Kongresi’nin tartışmalı üyesi Adam Schiff Twitter yönetimine, ABD Başkanı Biden ile ilgili tweetleri sildirmeye çalmış olduğu içeriyor.

Abone ol

ABD gündeminin ilk sıralarında yer edinen Twitter dosyalarına yenileri ekleniyor.

Firmanın sahibi ve yöneticisi Elon Musk’ın bağımsız gazeteciler vasıtasıyla paylaşmış olduğu dosyaların 15’incisi yayımlandı.

Twıtter yönetimine tepki

Twitter eski yönetiminin yazışmalarını içeren belgelerde, bu kez Demokrat Parti vekili Adam Schiff’in, Twitter yönetimine baskısına yer verildi.

Dosyada, Schiff’in eski ABD Başkanı Trump’ın kendi sayfasından yayınladığı başkalarına ilişkin tweetleri hedef alması dikkat çekiyor.

Schiff’in eski Twitter yönetimine, Demokrat Parti ve Başkan Biden ile ilgili esprili paylaşımları sildirmeye çalıştığına yer veriliyor.

Twitter yönetiminin ise tweetleri gülmece ihtiva ettiği nedeni öne sürülerek kaldırmayı reddettiği görülüyor.

Schiff’in baskıları sonucu, Trump ile alakalı azil davasına ilişkin yazıları bulunan New York Post yazarının hesabının kapatılmış olduğu da belirlendi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku