sesli sohbet

Uğur Dündar canlı yayında savcılara seslendi: Lütfen sözlerimi ihbar kabul edin

Gazeteci Uğur Dündar, sunuculuğunu üstlendiği “Uğur Dündar ile Haftanın Panoraması” programında kendisi için söylenen “Uğur Dündar orada (deprem bölgesinde) güldü” sözlerine sert yanıt verdi.

abone

Uğur Dündar ve gazeteci-yazar Mine Özbek, Parti Genel Başkanı Felicity Temel Karamollaoğlu’nu “Haftanın Panoraması” programında konuk etti. Dündar, programda kendisiyle ilgili “Uğur Dündar orada güldü” sözlerine yanıt verdi.

Dündar, deprem bölgesinde yaşadıklarını şöyle anlattı: “Kahramanmaraş’ta canlı yayın yapıyoruz, tüm televizyon ekibi gitti. En az 20 can arkamızda enkaz altında kaldı. Yakınları yanıyor ve büyük acılar içinde bekliyoruz. Bu psikolojiyle orada yayın yapın. Acı çeken insanlar bize sarılıp ağladılar. O da orada. İnsanlara bir teselli oldu. Kendimi tutamayıp ağladım.” bana o söyledi.

“Gülürken fotoğrafımı çek, 2 saniye ses kaydet, özür dilerim”

Dündar, “Cüppeli ve sarıklı biri çıkıp ‘Uğur Dündar orada güldü’ dedi. o ifadeleri kullandı

Savcılara çağrıda bulunan Dündar, “Buradan saygıdeğer savcılara sesleniyorum. Lütfen bu sözlerimi şikayet olarak kabul edin. İnsanları kin ve nefret duygularına sevk edenleri tamamen provokatif, tamamen bilgisiz, yalan ve iftiralarla cezalandırın, dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku