sesli sohbet

Uyuşturucuyla yakalandı: Pişkin savunması pes dedirtti!

AKSARAY’da uyuşturucuyla yakalanan genç ısrarla içici bulunduğunu belirterek, “Benim esasen içicilikten denetimim var” diye kendini savunmaya çalıştı.

Abone ol

Vaka, Hacı Hasanlı Mahallesi Kalealtı Caddesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran, İl Güvenlik Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şubesi ekipleri Trafik Tescil ve Denetleme Şubesiyle beraber rutin asayiş ve trafik denetimi yapmış oldu.

Araçların tek tek durdurulduğu denetimde kuşku üstüne 68 EK 211 plakalı otomobil durduruldu. Araçtan inen sürücü Osman Ç. (23) ile arkadaşları Yunus Emre E. (22) ve Metehan K. (24) Genel Data Taraması (GBT) sorgusundan geçirilirken, gençlerin hal ve hareketlerinden şüphelenen mahalle ve çarşı bekçileri vasıta içinde ve şahısların üstünde arama yapmış oldu.

Meydana getirilen vasıta aramasında aracın arka koltuğunda 7 gram bonzai maddesi ele geçirildi. Araçtan çıkan uyuşturucuyu başta 3 gençte inkar ederken, arka koltukta oturan Metehan K. “Üzerimde çıkarsa eyvallah” diyerek, “Benim esasen içicilikten denetimim var” diye kendini savunmaya çalıştı.

Meydana getirilen GBT sonrasında uyuşturucu madde kullanmaktan sabıkası olduğu belirlenen genç bekçilerle garip diyaloglara girdi. Pişkinliği pes dedirten genç, “Abi kullanıyorsam bile şuan kullanmadım. Bilmiyorum abi o adamları ben nereden bileyim. Abi yok benim esasen içicilikten denetimim var. Benim üstümden çıkarsa eyvallah diyeceğim” dedi.

Gözaltına alınan 3 dost sorgulanmak suretiyle İl Güvenlik Müdürlüğüne götürülürken, araçları incelenmek suretiyle otoparka çekildi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku