sesli sohbet

Yardım tırını yağmalamak isteyen o eşkiyalar yakalandı! İşte yakalanma anları…

Yardım tırının deprem bölgesine giden yolu yağmacılar tarafından trafiğe kapatıldı. Yağmacılar, sözünü kestikleri TIR’ın sürücüsüne, “Geçenleri durduruyoruz” dedi. Buradan geçmenize izin vermeyeceğiz. Neye sahipsen onu vereceksin. Seve seve söyler…’ dedi… Yağma girişimi sürücünün ikna etmesiyle gerçekleşmese de PÖH (Özel Harekat Polisi) eşkıyaları bu şekilde yakalarken, o an olayda büyük tepki çekti. sosyal medya.

Deprem bölgesindeki pazarlardan yağma görüntülerinin ardından Hatay’dan gelen son görüntü olay yarattı. Şahıslar, yardım istemek için bölgeye giden bir TIR’ı yakaladı. Yolun kapandığını gören tır şoförü, o anları telefonla kaydetti.

“Bizi yağmalayacaklar” dediği duyulan sürücü durmak zorunda kalınca bu gerçek ortaya çıktı.

Şoför camına yanaşan şahıs, “Her şeyinizi vereceksiniz. Ondan sonra gideceksiniz. Yoldan geçenleri durduracağız. Buradan geçmenize izin vermeyeceğiz. Biri geldi, sizi düşürdük, indirelim” dedi. sen de.Bizim için zevk olur…”

Kamyon şoförünün araçta gıda maddesi olmadığını defalarca tekrarlaması üzerine vatandaşlar yolu açarak aracın geçmesine izin verdi.

Diğer yağmacıya “Tamam yol göster” diyen şahıs da “Bak seni kovalıyorum. Yalan söylersen seni bulurum” diyerek sürücüyü tehdit etti.

Yağma girişimi vatandaşlardan sosyal medyada büyük tepki gördü.

O haydutlar yakalandı
Sosyal medyada tepkilere yol açan görüntülerin ardından olaya müdahale eden PÖH (Polis Özel Harekat) ekipleri, kent eşkıyalarını yakaladı. Yağmacılar kısa süre sonra gözaltına alınırken, vatandaşlar onları linç etmek istedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku