sesli sohbet

Yargı’nın Eren komiseri Uğur Arslan’ın abisi ve ailesi enkaz altında

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremle yerle bir olan Hatay’da enkaz altında kalanlardan biri de oyuncu Uğur Arslan’ın kardeşi ve ailesi oldu. Arslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hatay’da ciddi bir yardıma ihtiyaç var, lütfen destek olun” dedi.

abone

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem Hatay ilini de etkiledi.

Oyuncu Uğur Aslan, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, “Kötü bir gün geçiriyoruz. Hatay ile ilgili soru işaretleri var. Abim, teyzem ve yeğenlerim perişan durumda. Artık onları kaybettiğimizi düşünüyoruz. Çünkü artık onları kaybettik.” Onlara müdahale edebilecek süreç yürümedi.Bu durumda orada bir ekip oluşturuldu.Torunlarımla zaman zaman iletişim kurabiliyorum. Durum çok kötü. Ama bölgeye yardım etmek için arkadaşlarımıza ulaştık. Hatay’da ciddi bir yardıma ihtiyaç var lütfen destek olun. Çok zor, bu hepimizin sınavı. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku