sesli sohbet

Yeni Android Auto 7.5 güncellemesi Play Store’dan edinilebilir


Yapabiliyorken yeni, kararlı yapıyı alın


Android Oto yön ve navigasyon için akıllı telefonlarına güvenen herkes için bir cankurtaran. Ayrıca bilgi-eğlence ihtiyaçlarınızı karşılamanızı kolaylaştırır ve çeşitli araçlarda kullanabilirsiniz. Android Auto 7.5’in beta testine girmesinden sadece birkaç hafta sonra, gelişmeye devam edeceğini umduğumuz, genel olarak iyi bir deneyim. Auto Evolution’a göreartık Google Play Store’dan edinilebilir.

Android Auto 7.5 sağlam bir güncelleme gibi görünse bile, 7.4 deneyiminden memnun olan kullanıcılar için her zaman sorunlara neden olabilir. Çıkmış olması, beta testinin iyi gittiğini gösteriyor, bu yüzden ideal olarak, herhangi bir büyük sorun olmamalıdır. Elbette işler her zaman böyle sonuçlanmaz – Android Auto 7.5 ilk başta bir çekicilik gibi çalışsa bile, Android Auto deneyimlerinden az çok memnun olan kullanıcılar için her zaman yeni hatalar getirme şansı vardır.

Auto Evolution’ın belirttiği gibi, bu güncelleme beklenen bir güncelleme değil. Coolwalk adlı uygulamanın tamamen yenilenmesi, Bu, sınırlı çoklu görev gibi gelişmelere izin veren yeniden yapılandırılmış bir kullanıcı arayüzü sağlayacaktır. Google hala bu güncellemeyi koruyor. Android Auto 7.5, Google Play Store üzerinden yavaş yavaş kullanıma sunuluyor. Erişemiyorsanız, sabırlı olun veya manuel güncelleme yapmayı düşünün. bu APK yükleyici.


Yeni Google Play Store kuralları, yaşadığınız yerde uygun uygulama içeriğinin ne olduğu sorusunu karmaşıklaştırıyor

Sonrakini Oku


Yazar hakkında

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku