sesli sohbet

Yeni yılın ilk günü: EYT’liler şehir meydanına indi! Tabut parçalayıp, göbek atarak kutladılar

EYT mağdurları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarının arkasından mutlu sonu yeni yılın ilk gününde göbek atarak kutladı. EYT eylemlerinin sembolü olan tabutu ise parçaladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın EYT açıklamasının arkasından, EYT’lilerin bayram havası sürüyor. 2023 yılının ilk gününde Düzce’de Belediye Meydanı’nda toplanan Bolu, Düzce, Sakarya EYT Mağdurları Derneği üyeleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın EYT ile ilgili açıklamasının arkasından bayram havası yaşıyor.

Dernek Başkanı Mehmet Ali Çelik, toplandıkları meydanda izahat yapmış oldu, kanundan kimlerin faydalanacağını söyledi. Arkasından çalınan oyun havalarıyla mağduriyetleri giderilen EYT’liler göbek atıp horon oynayarak sonucu kutladı.

Programın sonunda konuşan Çelik, “Bu kanun çıkmadan ilkin bu kanunun niçin çıkartmıyorsunuz? Ülke bütçesi bunu iyi mi kaldıracak? diyenlere direnme oynadık. Bu karar hepimize hayırlı olsun” dedi.

Meydanda toplanan EYT’liler Mehmet Ali Çelik’in konuşmasının arkasından eylemlerde kullandıkları tabutu parçaladı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku