Concentrix + Webhelp, yolculuğuna Concentrix adı altında devam ediyor!

Concentrix, kurulduğu günden bu yana geçerliliğini koruyan ve eşmerkezli dairelerle temsil edilen marka kimliğini yeniledi. Concentrix'in geleceğin markalarını güçlendirmek için sunduğu dönüştürücü teknoloji ve çözümleri temsil eden yeni tasarlanan görsel kimlik, bu odağı korumaya devam edecek.

Bu yeniden markalaşmayla şirket, genişletilmiş üretken yapay zeka çözümleri, dijital yetenekler ve katma değerli hizmetlerle uçtan uca tüm süreci kapsayan hızlı, tam entegre çözümler sağlama konusunda her zamankinden daha iyi bir konuma geldiğine inanıyor.

Concentrix Başkanı ve CEO'su Chris Caldwell, şirketin yeniden markalaşma süreciyle önce insan yaklaşımını güçlendirdiğini söyledi.

“MÜŞTERİLERİMİZİN İŞ ZORLUKLARINI ÇÖZMEK İÇİN TAM ENTEGRE ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ”

Caldwell şunları ekledi: “Marka deneyimleri yaratmanın kurallarını değiştiren, güvenli yapay zeka teknolojilerine uyum sağlayan ve dijital operasyonları yöneten bir şirket olarak, müşterilerimizin en önemli zorluklarını ve iş ihtiyaçlarını çözmek için tam entegre çözümler sunuyoruz.”

Türkiye ve Orta Doğu Bölge Başkanı Metin Tarakçı: “Bugün Concentrix + Webhelp için yeni bir dönem başlıyor, teknoloji ve hizmet portföyümüzün derinliğini ve genişliğini yansıtan yeni marka kimliğimiz için çok heyecanlıyız. iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı teknolojiyle geleceğe taşıyacağız. Desteklediğimiz çözümlere odaklanıyoruz.” dedi.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İzmir'de helikopter destekli operasyon!İzmir'de helikopter destekli operasyon!
Profesör.  Dr. Naci Görür: Profesör. Dr. Naci Görür: “Bunları konuşmanın hiçbir anlamı yok!”
Amerikan Üniversitelerindeki Filistin Protestolarına Polis Müdahalesi! Amerikan Üniversitelerindeki Filistin Protestolarına Polis Müdahalesi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir