Jose Mourinho'nun Okan Buruk hakkındaki sözleri sosyal medyada gündem oldu! ''Galatasaray toplantısında yoktum''

Okan Buruk, 2 yıl daha Galatasaray'daki görevine devam edecek. İmza töreninde konuşan Okan Buruk'un Jose Mourinho ile ilgili sözleri sosyal medyada beğeni topladı.

“GALATASARAY SONUÇ KAZANANI!”

“Kazanan Okan Buruk değil, asıl kazanan Galatasaray! Her zaman kupa kazanmak isteyen takım, Türk futbolunda en çok kupa kazanan takım. Biz de ona hizmet etmeye çalışıyoruz.”

JOSE MOURINHO'DAN AÇIKLAMA

8a36add968214c4e808a83040eb25652

Rica etmek: “Jose Mourinho'nun gelişinde sizin bir rolünüz olduğunu düşünüyor musunuz?”

Kötü Okan: “Görüşmelerde değildim. Bu yüzden katılımım yok.”

Dursun Özbek: “Bence orada”

“TİMUR'DAN SONRA ERDEN'İ AYRILACAĞINI SÖYLEYEN FUTBOLCULAR VAR. BU HABER DOĞRU MI?”

e204c702af5f4c758f726eaf22b8ed73

Okan Buruk: “Sayın Erden yanımızda olduğunu dışarıdan net bir şekilde gösteriyor. Bütün hayatımız Galatasaray'a adanmış. Oyuncularla ilgili bir sıkıntımız yok. Temmuz başında hepsi burada olacak. Alacağımız oyuncular olacak. Ayrılmak isteyenler, bizimle devam etmek isteyenler kötü bir şey olmadı.”

“HAYALİMİ YAŞIYORUM”

6b3585a89d274b0499b718608fe27047

“2018 yılında Akhisarspor'la Türkiye Kupası'nı kazandım. Böyle bir takımla kupa kazanmak çok değerliydi. Amacım Galatasaray'ın teknik direktörü olmaktı. Rizespor'la şampiyonluk, Başakşehir… Şampiyonluk ve Süper Kupa burada… Hayalimi yaşıyorum. Bundan sonra hedefimiz kupa kazanmak, Galatasaray'ın hayalleri asla bitmiyor, biz diğer camialar gibi değiliz ve bu sene daha da tutkulu olmamız gerekiyor. Şampiyonlar Ligi'nin tadı ağzınızda “Şampiyonlar Ligi'ne dönmek istiyoruz”.

OKAN BURUK'TAN TRANSFER AÇIKLAMASI

Ekran görüntüsü_2

Rica etmek: “Orta saha meselesi en çok tartışılan konu. Saf bir 6 numara mı istiyorsunuz, yoksa iki yönlü 8 numaraya daha yakın bir oyuncu mu istiyorsunuz?”

Kötü Okan: “Mevcut oyuncularımız var. Onlardan farklı bir profil arayacağız ama burada önemli olan bize büyük katkı sağlayacak bir oyuncu. Başkanımız sağ olsun bize bu anlamda yetki verdi. Bu anlamda biz de Ayrıca bir bütçesi de olacak. Kimsenin bu konuda endişelenmesine gerek yok, özellikle sağ bek, “Acil transfer yapmamız gereken bir pozisyon.”

“2016 YILINDA KARDEŞİM ERDEN'İ GETİRDİM”

GMqHsrcXUAACGRm

Dursun Özbek: “Erden kardeşimi 2016 yılında getirdim. Benden sonra onunla ilişkisi hiç kopmadı. Hep Galatasaray'da görev yaptı. Kendisine yeni dönemde kalması için teklifte bulundum.”

“KARDEŞİM ERDEN GENÇ VE HASSAS”

548417

Dursun Özbek: “Erden kardeşimiz yeni dönemde çalışmayacağını açıkladı. Ben de devam etmesinin Galatasaray için iyi olacağını söyledim ve o da teklifte bulundu. Galatasaray diğer kulüpler gibi değil. Eleştirilere çok açık. Kardeşim Erden genç ve duyarlı bir insan, dolayısıyla etkilendiğini düşünüyorum ama Galatasaray'a katkısı bitmedi ve devam edecek.”

“SAKLANACAK BİR ŞUBE ARIYORSANIZ VAR”

GPdQ6PTbAAAPXy6

Dursun Özbek: Galatasaray 500 yıllık bir çınar ağacıdır. Ne kadar büyük olduğunu ve kaç şubesi olduğunu düşünün. Tutunacak bir dal arıyorsanız mutlaka vardır. Şöyle bir cevap vermek istedim. Galatasaray üyeliğinin getirdiği ilkeler çerçevesinde birlik ve bütünlük hiçbir zaman bozulmaz. Galatasaray taraftarı tartışabilir, eleştirebilir ve sağduyuyla hareket etmeye çalışabilir. Her rekoru kırmasının ve her konuda başarılı olmasının nedenleri bunlardır.

“ERDEN BEYİN’İN KİME KIZDIĞINI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?”

Ekran_1

Rica etmek: “Sizce Sayın Erden kime kızıyor? Gerçekten Sayın Erden'e 2 yıl önce başkanlık sözü verdiniz mi? O yüzden mi size kızıyor?”

Dursun Özbek: “Hayır. Bana kırıldığını düşünmüyorum. Ben onun babası yaşındayım ve onun başkanıyım. Hepimiz Galatasaray'a hizmet etmek için buradayız. Galatasaray Lisesi'nden mezun olduktan sonraki ikinci gün Galatasaray'a hizmet etmeye başladım.” Başkan oldum ama olmadım vs… Galatasaray taraftarı böyle düşünmüyor. Hiçbir Galatasaray taraftarının Galatasaray'a kızmaya hakkı yoktur.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Galatasaray, Okan Buruk için imza töreni düzenledi!Galatasaray, Okan Buruk için imza töreni düzenledi!
Tarih veriyorum.  Ali Koç'un yönetimi 3 ay sonra çatışacak.Tarih veriyorum. Ali Koç'un yönetimi 3 ay sonra çatışacak.
Torreira milli takımından tepki!Torreira milli takımından tepki!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir