Kadir Doğuş Yılmaz Kimdir?

Kadir Doğuş Yılmaz, 2 Aralık 2002 tarihinde Nevşehir’de doğmuş olup, şu anda Aydın’da yaşamaktadır. Spor ve iletişim alanında çeşitli deneyimlere sahip bir profesyoneldir. Aydın Büyükşehir Belediyespor’un Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Kadın Voleybol Takımı’nda 2 yıl boyunca sosyal medya sorumlusu olarak görev yapmıştır. Bu süre zarfında takımın sosyal medya stratejilerini belirlemiş ve içeriklerini yönetmiştir.

Spor fotoğrafçılığı da yaparak görsel içerik üretimi konusunda yetkinlik kazanmıştır. Daha sonra 2.5 sene boyunca Altınordu FK’da sosyal medya ve içerik üreticisi olarak çalışmıştır. Bu görevinde kulübün dijital platformlardaki varlığını güçlendirmek için içerikler üretmiş, sosyal medya hesaplarını yönetmiş ve takımın fan kitlesini artırmak için çalışmıştır.

Kariyerindeki bir sonraki adım olarak 2023 yılında Uluslararası U12 İzmir Cup’ta sosyal medya yöneticisi ve içerik üreticisi olarak görev yapmıştır. Bu organizasyonda etkili iletişim stratejileri geliştirerek turnuva boyunca takipçi kitlesini artırmış ve etkinlikle ilgili içerikleri yönetmiştir.

Şu anda ise Mackolik’te sosyal medya editörü olarak çalışmakta olup, spor dünyasındaki gelişmeleri takip ederek ve doğru zamanda paylaşımlar yaparak platformun sosyal medya varlığını yönetmektedir. Kadir Doğuş Yılmaz, geniş bir sosyal medya yönetimi ve içerik üretimi deneyimi ile spor ile iletişim alanında başarılı bir kariyer inşa etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir