Sofia Vergara sözleriyle gündemde! Göğüslerini gösterirken bakın ne dedi

Modern Family dizisiyle anılan Sofia Vergara, yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Sofia, “Hayatımda hiç oyunculuk dersi almadım” dedi ve şöyle devam etti:

Farklı şeyler yapmak benim için çok zor. Çünkü Kolombiya aksanım çok tatlı ama bilim insanı olamam, astronot rolünü oynayamam. Ben bunlarla (göğüslerini göstererek) bilim adamı olmak istemiyorum! Burada kendimi çok tuhaf hissediyorum çünkü en sevdiğim oyuncularla birlikteyim ve oyunculuk hakkında hiçbir şey bilmediğimi fark ettim. Kötü anlamda değil, bu sadece bir gerçek. “11 yıl boyunca 'Modern Family'deydim ama orada kendim oynadım.”

Jennifer Aniston, Jodie Foster, Nicole Kidman, Naomi Watts, Brie Larson ve Anna Sawai gibi ünlü isimler arasında mesleği hakkında konuşan Vergara; Ayrıca “oyunculuk hakkında hiçbir şey bilmediğinde” ısrar etti.

KARİYER İTİRAFI

Sofia Vergara, 'Modern Family' dizisinde rol alırken, ciddiye alınmak için oyunculuk kariyerinin başlarında göğüslerini küçültmeye teşvik edildiğini itiraf etti.

Ekran görüntüsü
Geçtiğimiz aylarda yayınlanan bir röportajında ​​ünlü isim şunları söylemişti: “Evet göğüslerim ve vücudum kariyerimde bana bazı kapılar açtı. 20 yaşında modelliğe başladığımda fiziksel güzelliğim benim dünyaya pasaportumdu. ama bugün 51 yaşındayım ve hala buradayım!” Şu ifadeleri kullandı:

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eski eşi müdahale etti!  Artık paylaşılamıyorEski eşi müdahale etti! Artık paylaşılamıyor
En zor görev!  Ayakta durmakta zorluk çekiyorduEn zor görev! Ayakta durmakta zorluk çekiyordu
Kıvrımlı modelin son paylaşımı olay oldu!  Bunu gören herkes şaşkına döndüKıvrımlı modelin son paylaşımı olay oldu! Bunu gören herkes şaşkına döndü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir