Kenan Doğulu'nun Yılmaz Erdoğan'a sorduğu o soru Cansu Taşkın'ı kızdırdı! “Sahte Dünyanız Sizin Olsun”

Kenan Doğulu, ünlü isimlerin akın ettiği doğum günü partisinde Yılmaz Erdoğan'a öyle bir soru sordu ki, bu soru kutlamaya engel oldu.

Partisinde “Doktor” şarkısını söyleyen Kenan Doğulu, geçtiğimiz aylarda fotoğrafları ortaya çıkan, kendisinden küçük Cansu Taşkın ile ilişkisi olduğu ortaya çıkan Yılmaz Erdoğan'a seslendi.

Kenan Doğulu, Yılmaz Erdoğan'ı sahneye çıkarıp, “Yılmaz Usta çok sevişmenin zararı olur mu? Bilirsin…” demesi ünlü oyuncuyu şaşırttı.

CANSU TAŞKIN RAHAT OLDU

O anları sosyal medyada gören Cansu Taşkın, oldukça sinirlendi. “Kadınlar kutsal değil mi?” Taşkın, paylaşımında şunları söyledi:

“Kadınların aşağılanmadığı, değer verildiği, sözlü şiddete maruz kalmadığı, gerçek olmayanın gerçek dışı ve aşağılayıcı gösterildiği, sevdiğimiz sanatçılardan bunu gördüğümde aldığımız bir dünya istiyorum. Örnek olarak ne kadar sahte olduğunuzu bir kez daha anladım. Sahte dünya sizin olsun istiyorum.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Reaksiyonu 'Mültecilerin' tepkisi: “Ülkemiz sessiz…”
Diziden ayrılan ikinci isim belli oldu!  Ünlü oyuncu diziye veda ediyorDiziden ayrılan ikinci isim belli oldu! Ünlü oyuncu diziye veda ediyor
Eşinizi rahatsız eden temas!  Bakışları dikkat çektiEşinizi rahatsız eden temas! Bakışları dikkat çekti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir